Kategorijos

Žalgirio g. 131,
Vilnius LT-08217 Lietuva

+370 673 39911

info

email_guardian

@beriva.lt

Balandžio 22.d

NEDIRBAME!

Visą kovą ir balandį žieminėms padangoms, kurias turime vietoje sumažintos kainos! Papildomos nuolaidos netaikomos!

Sailun SW61 Padanga

2017-10-14

SW61

Lengvųjų ir sportinių automobilių žiemos padangos su asimetrinių protektoriaus raštu. Vidinis kraštas pagerina sukibimą su kelio danga, o išorinis kraštas efektyviai nuveda sniegą ir pagerina stabdymo savybes.

  • Minkšto mišinio padangos
  • Asimetrinio protektoriaus raštas
  • Ženklinimas 3PMSF
  • Ženklinimas M+S
Kainos
prasideda nuo
€69, 00
 
 

Būdingi požymiai ir privalumai

 
Didesnis kontakto plotas ir sukibimas

Padangos vidiniame krašte esantis Z pavidalo raštas pagerina sukibimą su keliu ir padidina kontakto plotą. Horizontalios lamelės pagerina stabdymą ant ledo ir sniego.

Išoriniame krašte esantys grioveliai ir lamelės efektyviai nuveda sniegą, kad padangos galėtų išsaugoti sukibimą ant sniego ir ledo, bei stabdymo savybes.

 
Pagerintas stabdymas

Pagrindiniuose padangų grioveliuose išdėstyti “tilteliai” padeda suskaldyti sniegą ir vandenį, pagerinant stabdymo ir padangų valdymo savybes.

 
Trauka ant sniego

Protektoriaus blokai ir lamelės pagerina trauką ant sniego ir ledo. Ant blokų esančios lamelės yra sujungtos tarpusavyje, tai užtikrina padangų blokų standumą ir atsparumą pažeidimams, bei pagerina padangų našumą ant šlapios ir sausos kelio dangos.

 
Sumažintas triukšmas

Bangų pavidalo grioveliai išlygina padangų keliamą triukšmą, bei atlaisvina padangas nuo sniego ir ledo, pagerinant trauką.

WST1

Atgal