Kategorijos

Vakarinė 2,
Vilnius, LT-06298, Lietuva

+370 673 39911

info

email_guardian

@beriva.lt

 

 

Kondicionierių pildymas

KONDICIONIERIŲ PILDYMAS yra automobilio kondicionavimo sistemos užpildymas freonu(šaldymo reagentu). Kondicionierių papildyti rekomenduojama kasmet, arba kai susilpnėja šaldymo efektyvumas, kadangi freono kiekis šiais atvejais būna sumažėjęs.

  • Užtrunka tik 30 min kondicionieriaus pildymas ;
  • Patikriname azotu, prieš pildydami, sistemą, ar nėra didelių nesandarumų;
  • Užpildome freonu su UV dažais be papildomo mokesčio, todėl jei kondicionierius nustoja veikti ir freonas išteka, galima nesunkiai nustatyti nesandarumo vietą;
  • Važiuosite komfortiškiau – nekankins karštis;
  • NEDELSKITE! Važinėjant tuščia ir nesandaria kondicionieriaus sistema, genda jos pagrindiniai elementai(kompresorius, radiatorius ir kt.), viduje kaupiasi drėgmė ir vyksta korozija.

 

KONDICIONIERIAUS SISTEMOS PATIKROS IR PILDYMO SĄLYGOS:

  1. Prieš pildydami kondicionieriaus sistemą, atliekame pirminę kondicionieriaus sistemos patikrą, kuria nustatome didelius nesandarumus.
  2. Nustačius didelį nesandarumą – sistemos nepildome (pildome nebent klientui reikalaujant).
  3. Jei kondicionieriaus sistema yra visiškai tuščia – tai reiškia, kad sistemoje yra nesandarumas ir ateityje (per savaitę, mėnesį ar metus) gali kondicionierius nustot veikęs. Tai priklauso nuo Jūsų automobilio kondicionieriaus buklės, o ne nuo kondicionieriaus pildymo kokybės.
  4. Pildymui GARANTIJOS NESUTEIKIAME, kadangi kondicionieriaus sistemos elementų mes neremontuojame, o tik pripildome sistemą, kuriai pradėjus veikti, dažnai atsiranda kitų sistemos nesandarumų ir gedimų:

a) Neveikiantis kondicionieriaus sistemos aušinimo ventiliatorius;

b) Kondicionieriaus kompresoriaus gedimas;

c) Elektrinės dalies gedimai ir kiti gedimai.

Šių gedimų, neužpildžius kondicionieriaus sistemos, nustatyti neįmanoma!

 

A/C kondicionierių pildymas

A/C kondicionierių pildymas

 

 

Prižiūrint automobilį tenka skirti daug dėmesio bei išlaidų. Be būtinų remonto darbų, reikalingos įvairios papildomos paslaugos dar didesniam patogumui. Turėti gerai veikiantį kondicionierių norėtų kone kiekvienas, šis įrenginys leidžia patogiai jaustis automobilyje karštos vasaros metu. Kondicionierių pildymas yra autoservisuose teikiama paslauga, kuria verta periodiškai pasirūpinti. Skaitykite toliau ir sužinokite apie kondicionierių pildymo paslaugas, teikiamas mūsų autoservise.

 

Sklandus ir užtikrintas kondicionieriaus veikimas

 

Mes suteiksime Jums vienus geriausių kainos bei kokybės pasiūlymų, visokeriopai pasirūpinsime kondicionieriumi Jūsų transporto priemonėje. Pasitikrinti kondicionierių ir jį papildyti reikėtų kasmet. Atvykus į mūsų autoservisą meistrai pirmiausiai apžiūrės ar nėra kondicionieriaus gedimų, tik tuomet jį papildys. Esant gedimams teikiame greitas ir kokybiškas remonto paslaugas  – mūsų specialistai visuomet pasirengę aptarnauti Jus.

 

Kondicionierių pildymas yra atliekamas tik su modernia ir patikrinta darbo įranga, darbus atlieka patyrę meistrai. Siekiame suteikti Jums kokybiškas paslaugas už prieinamą kainą, todėl kreipkitės į mus ir mes užtikrinsime, kad kondicionierius Jūsų transporto priemonėje veiktų nepriekaištingai!

 

Greitas, patikimas, nebrangus kondicionierių pildymas! Keliaukite komfortiškai ir be rūpesčių – kondicionierius nuo šiol nebesukels problemų.