Kategorijos

Vakarinė 2,
Vilnius, LT-06298, Lietuva

+370 673 39911

info

email_guardian

@beriva.lt

 

 

Prekės 1-12 iš 56480 galimų

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 4707

Prekės 1-12 iš 56480 galimų

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 4707

Naujos padangos

Nuolat tobulindami savo produkciją, padangų gamintojai visame pasaulyje siekia sukurti saugesnius, patvaresnius produktus, o aktualumo neprarandantis aplinkosaugos klausimas neaplenkia ir automobilių. Dažnas automobilis prisideda ne tik prie oro, bet ir prie triukšmo taršos, todėl naujos padangos gaminamos atsižvelgiant į jų keliamo triukšmo indeksą.

Naujos padangos – kodėl verta investuoti?

Gaminant naujas padangas, svarbiausiu kriterijumi tampa saugumas, kurį geriausiai užtikrina nepriekaištingas padangos sukibimas su kelio danga. Sniegui ar ledui padengus kelią, padangų blokai ir lamelės pageriną trauką ant slidžių, šlapių paviršių. Padangų blokai įgauna ypatingą standumą, padidėja našumas ir atsparumas pažeidimams.

Padangų grioveliuose įtaisyti „tilteliai“ pagerina stabdymą suskaldydami sniegą ir vandenį. Lengviau valdomi ratai kiekvieną kelionę paverčia saugesne, nepaisant oro sąlygų.

Jau minėjome mažesnį padangų keliamą triukšmą, tačiau kaip tai veikia? Bangų pavidalo grioveliai padangose išlygina garsą, atlaisvina jas nuo sniego bei ledo, tokiu būdu taip pat prisidėdami prie traukos tobulinimo.

Naujos, elastingesnės padangos, greitesnė ir tikslesnė reakcija į vairo pasukimus – nebeleiskite savo automobilio ratams dėvėtis, įsigykite naujas padangas ir būkite ramūs važiuodami sniegu, ledu ar lietaus vandens padengtu keliu.

 Padangos internetu - pigiau, greičiau ir lengviau.