Kategorijos

Žalgirio g. 131,
Vilnius LT-08217 Lietuva

+370 673 39911

info

email_guardian

@beriva.lt

Rugpjūčio - 15 - ne darbo diena!

Visą rugpjūčio mėnesį visoms prekėms pritaikyta papildoma nuolaida!

Elementai 1 į 1229018 viso

Elementai 1 į 1229018 viso

Nuolat tobulindami savo produkciją, padangų gamintojai visame pasaulyje siekia sukurti saugesnius, patvaresnius produktus, o aktualumo neprarandantis aplinkosaugos klausimas neaplenkia ir automobilių. Dažnas automobilis prisideda ne tik prie oro, bet ir prie triukšmo taršos, todėl naujos padangos gaminamos atsižvelgiant į jų keliamo triukšmo indeksą.

Naujos padangos - kodėl verta investuoti?

Gaminant naujas padangas, svarbiausiu kriterijumi tampa saugumas, kurį geriausiai užtikrina nepriekaištingas padangos sukibimas su kelio danga. Sniegui ar ledui padengus kelią, padangų blokai ir lamelės pageriną trauką ant slidžių, šlapių paviršių. Padangų blokai įgauna ypatingą standumą, padidėja našumas ir atsparumas pažeidimams.

Padangų grioveliuose įtaisyti „tilteliai“ pagerina stabdymą suskaldydami sniegą ir vandenį. Lengviau valdomi ratai kiekvieną kelionę paverčia saugesne, nepaisant oro sąlygų.

Jau minėjome mažesnį padangų keliamą triukšmą, tačiau kaip tai veikia? Bangų pavidalo grioveliai padangose išlygina garsą, atlaisvina jas nuo sniego bei ledo, tokiu būdu taip pat prisidėdami prie traukos tobulinimo.

Elastingesnės padangos, greitesnė ir tikslesnė reakcija į vairo pasukimus. Būkite ramūs važiuodami sniegu, ledu ar lietaus vandens padengtu keliu.