Kategorijos

Žalgirio g. 131,
Vilnius LT-08217 Lietuva

+370 673 39911

info

email_guardian

@beriva.lt

Nuo Gruodžio 22 iki Sausio 2

NEDIRBAME!

Prekės 1-12 iš 26559 galimų

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 2214

Prekės 1-12 iš 26559 galimų

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 2214

Nuolat tobulindami savo produkciją, padangų gamintojai visame pasaulyje siekia sukurti saugesnius, patvaresnius produktus, o aktualumo neprarandantis aplinkosaugos klausimas neaplenkia ir automobilių. Dažnas automobilis prisideda ne tik prie oro, bet ir prie triukšmo taršos, todėl naujos padangos gaminamos atsižvelgiant į jų keliamo triukšmo indeksą.

Naujos padangos - kodėl verta investuoti?

Gaminant naujas padangas, svarbiausiu kriterijumi tampa saugumas, kurį geriausiai užtikrina nepriekaištingas padangos sukibimas su kelio danga. Sniegui ar ledui padengus kelią, padangų blokai ir lamelės pageriną trauką ant slidžių, šlapių paviršių. Padangų blokai įgauna ypatingą standumą, padidėja našumas ir atsparumas pažeidimams.

Padangų grioveliuose įtaisyti „tilteliai“ pagerina stabdymą suskaldydami sniegą ir vandenį. Lengviau valdomi ratai kiekvieną kelionę paverčia saugesne, nepaisant oro sąlygų.

Jau minėjome mažesnį padangų keliamą triukšmą, tačiau kaip tai veikia? Bangų pavidalo grioveliai padangose išlygina garsą, atlaisvina jas nuo sniego bei ledo, tokiu būdu taip pat prisidėdami prie traukos tobulinimo.

Elastingesnės padangos, greitesnė ir tikslesnė reakcija į vairo pasukimus. Būkite ramūs važiuodami sniegu, ledu ar lietaus vandens padengtu keliu.

Kokios kokybiškų vasarinių padangų savybės?

Puikus sukibimas su keliu. Gamintojai kuria vasarines padangas, kurios pasižymi aukšto lygio sukibimu su važiuojama danga, keliaujant sausais, drėgnais ar kitokiais keliais. Tai suteikia papildomo patogumo, saugumo ir padaro važiavimą nepriekaištingu.

Funkcionalios medžiagos. Tokios padangos pagamintos iš specialaus protektoriaus mišinio, turinčio lipnumo prie kelio suteikiančių priedų, kurie ypač praverčia lietingose apylinkėse. Taip pat šis mišinys naudingas tuomet, kai temperatūra lauke itin aukšta ir kaitina saulė, nes jis palaiko padangų formą.

Tinkami protektoriaus raštai. Priešingai nei visiems sezonams tinkančiose padangose, vasarinėse protektoriaus raštai – mažiau gilūs, grioveliai – tiesesni, o kraštai – vientisesni. Tokiu būdu didesnis kiekis gumos lieka prie kelio bei pasiekiamas aukšto lygio stabilumas, ypač stabdant ir didinant greitį.

Optimalus dydis. Jeigu norite pasiekti maksimalų komfortą, atsižvelkite į tai, kad vasarinės rūšies padangos pagal dydį būtų optimaliai pritaikytos Jūsų transporto priemonei. Nors pastaruoju metu populiarėja didesnių nei automobilis padangų pasirinkimas, svarbu atsižvelgti, kad tai gali neigiamai paveikti transporto priemonės našumą, saugumą bei kuro sąnaudas.

Tinkama kaina. Iš aukštos kokybės medžiagų ir patikimo gamintojo sukurtos padangos gali kainuoti šiek tiek daugiau nei mažiau kokybiškos alternatyvos, tačiau rekomenduojame rinktis tokias prekes, kurios tarnautų ilgą laiką bei užtikrintų maksimalų saugumą važiuojant įvairiais keliais.