Kategorijos

Žalgirio g. 131,
Vilnius LT-08217 Lietuva

+370 673 39911

info

email_guardian

@beriva.lt

Rugpjūčio 15d. NEDIRBAME

Prekės 1-12 iš 12129 galimų

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 1011

Prekės 1-12 iš 12129 galimų

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 1011

Naujos padangos

Nuolat tobulindami savo produkciją, padangų gamintojai visame pasaulyje siekia sukurti saugesnius, patvaresnius produktus, o aktualumo neprarandantis aplinkosaugos klausimas neaplenkia ir automobilių. Dažnas automobilis prisideda ne tik prie oro, bet ir prie triukšmo taršos, todėl naujos padangos gaminamos atsižvelgiant į jų keliamo triukšmo indeksą.

Naujos padangos – kodėl verta investuoti?

Gaminant naujas padangas, svarbiausiu kriterijumi tampa saugumas, kurį geriausiai užtikrina nepriekaištingas padangos sukibimas su kelio danga. Sniegui ar ledui padengus kelią, padangų blokai ir lamelės pageriną trauką ant slidžių, šlapių paviršių. Padangų blokai įgauna ypatingą standumą, padidėja našumas ir atsparumas pažeidimams.

Padangų grioveliuose įtaisyti „tilteliai“ pagerina stabdymą suskaldydami sniegą ir vandenį. Lengviau valdomi ratai kiekvieną kelionę paverčia saugesne, nepaisant oro sąlygų.

Jau minėjome mažesnį padangų keliamą triukšmą, tačiau kaip tai veikia? Bangų pavidalo grioveliai padangose išlygina garsą, atlaisvina jas nuo sniego bei ledo, tokiu būdu taip pat prisidėdami prie traukos tobulinimo.

Naujos, elastingesnės padangos, greitesnė ir tikslesnė reakcija į vairo pasukimus – nebeleiskite savo automobilio ratams dėvėtis, įsigykite naujas padangas ir būkite ramūs važiuodami sniegu, ledu ar lietaus vandens padengtu keliu.

Aukšta kokybe pasižyminčios vasarinės padangos

Rinkdamiesi tarp visiems sezonams tinkančių padangų ir vasarinių padangų, vairuotojai gali gerokai apsirikti, netinkamai įvertindami padangų naudą ir trūkumus. Žemiau išdėstome priežastis, kodėl vairuodami Lietuvoje jausitės saugesni su vasarinėmis padangomis.

Puikus sukibimas su keliu. Gamintojai kuria vasarines padangas, kurios pasižymi aukšto lygio sukibimu su važiuojama danga, keliaujant sausais, drėgnais ar kitokiais keliais. Tai suteikia papildomo patogumo, saugumo ir padaro važiavimą nepriekaištingu.

Funkcionalios medžiagos. Tokios padangos pagamintos iš specialaus protektoriaus mišinio, turinčio lipnumo prie kelio suteikiančių priedų, kurie ypač praverčia lietingose apylinkėse. Taip pat šis mišinys naudingas tuomet, kai temperatūra lauke itin aukšta ir kaitina saulė, nes jis palaiko padangų formą. Viso sezono padangos puikiai tinka šiltais orais, tačiau užklupus stipriam lietui, sukibimas su keliu prastėja, todėl atsiranda didesnė nelaimės tikimybė.

Tinkami protektoriaus raštai. Priešingai nei visiems sezonams tinkančiose padangose, vasarinėse padangose protektoriaus raštai – mažiau gilūs, grioveliai – tiesesni, o kraštai – vientisesni. Tokiu būdu didesnis kiekis gumos lieka prie kelio bei pasiekiamas aukšto lygio stabilumas, ypač stabdant ir didinant greitį.

Optimalus dydis. Jeigu norite pasiekti maksimalų komfortą, atsižvelkite į tai, kad vasarinės rūšies padangos pagal dydį būtų optimaliai pritaikytos Jūsų transporto priemonei. Nors pastaruoju metu populiarėja didesnių nei automobilis padangų pasirinkimas, svarbu atsižvelgti, kad tai gali neigiamai paveikti transporto priemonės našumą, saugumą bei kuro sąnaudas.

Tinkama kaina. Iš aukštos kokybės medžiagų ir patikimo gamintojo sukurtos padangos gali kainuoti šiek tiek daugiau nei mažiau kokybiškos alternatyvos, tačiau rekomenduojame rinktis tokias prekes, kurios tarnautų ilgai bei užtikrintų maksimalų saugumą važiuojant įvairiais keliais.

Vasarinės padangos pagerina esamas automobilio eksploatacines savybes, tokias kaip greitis ir vikrumas, stabdžiai ir sukimasis. Kadangi šiltasis metų laikas Lietuvoje pasižymi nemaža drėgme, įsigydami vasarines padangas padarysite sau ir savo automobiliui didelę paslaugą.