Kategorijos

Žalgirio g. 131,
Vilnius LT-08217 Lietuva

+370 673 39911

info

email_guardian

@beriva.lt

Padangų montavimas

Padangų montavimas Vilniuje, teikiamas įmonėje „Beriva“ dirbančių meistrų – tai profesionalios paslaugos kiekvieną sezoną bei kiekvieną kartą jums įsigijus naujas padangas. Montuojame R12 – R24 tipo padangas ir užtikriname ne tik sklandų vairavimą vasarinėmis padangomis šiltuoju metų laiku, bet ir saugų važinėjimą slidžiais keliais paspaudus šaltukui su žieminėmis padangomis. Ratų montavimas taip pat nesukels žymesnių rūpesčių – kreipkitės į mus ir mes viską sutvarkysime.

 

Montuojant padangas, prireikia ir kitų darbų, todėl suteiksime jums šias paslaugas:

  • Padangų montavimą;

  • ratų balansavimą;

  • sezoninį padangų keitimą;

  • padangų, ratų remontą (šoninių prakirtimų remontą);

  • karštą padangų klijavimą.

 

Kaip vyksta padangų montavimas

 

Neturintiems patirties, rekomenduojame padangų montavimu neužsiimti patiems. Paslauga jūsų piniginės labai nepaplonins, o meistrų atliktas darbas leis jaustis užtikrintai kelyje. Taigi, kaip vyksta padangų montavimas?

 

  • Pirma, pasitelkus specialų keltuvą, nuo transporto priemonės (lengvojo automobilio, visureigio ir pan.) nuimamas ratas;

  • antra, iš padangos išleidžiamas susikaupęs oras;

  • tada atliekamas profesionalus padangos montavimas, po kurio atliekamas ratų pripūtimas oru arba azoto dujomis;

  • galiausiai, atliekamas ratų balansavimas.

 

Žinoma, viso proceso metu atsižvelgiama į padangos, fiksavimo, kraštinių žiedų, disko būklę ir padangų gamintojo pateiktus eksploatavimo nurodymus. Pasirenkamas tinkamas matmenų ir rūšies suderinamumas tarp padangos ir ratlankio. Montuojant bei keičiant padangas būtina įsitikinti, kad ratas bei visos jo sudedamosios dalys – nepriekaištingos būklės. Visa tai, ką aprašėme aukščiau, vairuotojams suteikia šios srities specialistai, turintys didelę darbo patirtį, todėl nepaliksiantys remonte jokių spragų.

 

Jeigu prieš keičiant padangas pastebimas rato disko įlinkimas, nuskilusios atplaišos, korozijos pažeidimas, netvarkingi žiedai ar neatitinkamai tarp disko bei padangos matmenų, padangų montavimo atlikti nederėtų. Pirmiausia teks išspręsti minėtas problemas.

 

Ratų balansavimas

 

Ši paslauga – neatsiejama nuo padangų montavimo ir dažniausiai atliekama tuo pačiu metu. Ratų balansavimo procedūrą atliekame su nauju ir pažangiu ratų diagnostikos ir balansavimo stendu „Hunter Road Force Elite“, kuris vairuotojams leidžia mėgautis mažesniu padangų dėvėjimusi, ramiu važiavimu, mažesne gedimų tikimybe ir apsaugota važiuokle. Šia ratų balansavimo įranga tiksliai nustatomi padangų, ratlankių mechaniniai bei gamintojo defektų pažeidimai, ir tada pateikiami problemos sprendimo būdai. 

 

Profesionalus ratų montavimas – aukšta darbų kokybė ir gera kaina! Plačiau apie mūsų naują balansavimo stendą skaitykite šioje svetainėje.

 

Padangų montavimui bei kitoms papildomoms paslaugoms kviečiame registruotis telefonu! Siūlome šiuo darbu pasirūpinti iš anksto, taip išvengiant laukimo eilėse. Taip pat drąsiai skambinkite arba rašykite kilus klausimams.

 

Norite pas mus apsilankyti? Laukiame jūsų Žalgirio g. 131, Vilniuje!