Kategorijos

Žalgirio g. 131,
Vilnius LT-08217 Lietuva

+370 673 39911

info

email_guardian

@beriva.lt

Nuo Gruodžio 22 iki Sausio 2

NEDIRBAME!

Padangų montavimas

Įsigijote naujas padangas ir nežinote kaip jas sumontuoti? Patikėkite šį darbą savo srities profesionalams! Padangų montavimas – reguliariai reikalingas bene kiekvienai transporto priemonei, todėl kviečiame susipažinti su šiuo procesu detaliau.

Kokias padangas montuojame?

Mūsų profesionalų komanda pasiruošusi kokybiškai sumontuoti ''R12 - R24'' tipo padangas.

Padangų montavimo procesas

Pirma, nuo transporto priemonės nuimamas ratas, o tam dažnai pasitelkiamas specialus keltuvas. Antra, išleidžiamas susikaupęs oras bei atsukami varžtai. Trečia, atliekamas profesionalus montavimas, po kurio reikalingas ratų balansavimas ir pripūtimas. Žinoma, viso proceso metu atsižvelgiama į padangos, fiksavimo, kraštinių žiedų, disko būklę, gamintojo pateiktus eksploatavimo nurodymus.

Kodėl svarbu rinktis profesionalų atliekamą montavimą?

Norint išvengti nelaimingų atsitikimų keliuose bei nepakenkti padangoms, savo srities specialistai laikosi visų saugumo taisyklių. Tik tinkamai laikantis rekomenduojamų procedūrų darbo metu ir naudojant patikimą įrangą montavimas suteikia galimybę išnaudoti visą gaminių potencialą.

Į kokias atsargumo priemones kreipiamas dėmesys?

Įsitikinama, kad keičiamas ratas bei visos jo dalys – nepriekaištingos būklės. Taip pat pasirenkamas tinkamas matmenų ir rūšies suderinamumas tarp padangos, ratlankio. Kalbant apie bendruosius saugumo reikalavimus, pasirūpinama, jog darbuotojai dėvėtų apsauginius drabužius, turėtų galimybę peržiūrėti darbo procedūras, įsitikintų transporto priemonės stabilumu bei nejudrumu atliekant įvairius darbus.

Kada dažniausiai reikalingas montavimas?

Didžiausias pikas – pavasaris, kuomet montuojamos vasarinės padangos, ir ruduo, kai artėja šaltasis metų laikas bei reikalingi žieminiai gaminiai.

Ar visada galima montuoti padangas?

Jeigu pastebimas rato disko įlinkimas, nuskilusios atplaišos, korozijos pažeidimas, netvarkingi žiedai ar neatitikimai tarp disko bei padangos matmenų, atlikti minėtos procedūros nerekomenduoja.

UAB „Beriva“ profesionalų komanda pasiruošusi kokybiškai sumontuoti padangas Jūsų transporto priemonei, o jei reikia, pasiūlyti įsigyti naujas.